Başarı Öyküleri...

İkinci El Otoda Riske Girmeyin...

Yazdır
PDF

EREN OTOMOTİV'in başarı öyküsünü Şirket Yönetim Kurulu Bşk. Yusuf Eren anlattı:

''Mardin doğumluyum. Ailem, ben 2 yaşındayken İzmir'e göç etmiş. Aileme destek olmak için çalışmaya başladım. Araba yıkmada çalışırken üç arkadaş ortak araba aldık. Bakım yapıp satmak istedik. Para kazanınca kendi başıma araba alıp satmaya başladım. Zorluklarını çektiğim her konuda müşteri riskini tamamen üstlenen bir anlayışla Hatay semtinde 1979 yılında ilk işyerimi açtım. 1982-1994 yılları arasında Alsancak'da çalıştık. 1995-2003 döneminde Gaziemir'de iyi bir şirket olmuştuk. 2004 yılından itibaren Gaziemir Akçay Caddesi, Ege Serbest Bölge karşısında, 2.000 m2 kapalı alan plaza, 3.000 m2 servis, 10.000m2 açık alan olmak üzere toplam 15.000 m2. lik bir tesiste hizmetimize devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz:

Müşterilerimiz dinlenebilsin diye kafeterya açtık. Riske meydan vermeden garantili alış ve satışın adresiyiz. Müşteri odaklı çalışarak 50.000'in üzerinde araç sattık. Güveni kazanmak zor ama korumak daha zor. Onun için çok çalışıyoruz. Yaşadığımız yerde, İzmir'de yatırım yapmayı çok seviyoruz. Müşterilerimizi başka yerlerde yormamak ve onların güvende olmalarını sağlayarak sorunlarına en seri çözümü üretebilmek için 2005 yılında EREN SİGORTA'yı kurduk. Ayrıca çeşitli sigorta şirketlerinin acenteliğini alarak sigorta ve aracılık hizmeti vermeye başladık. Müşterilerimizin kontrol edilmiş, bakımı yapılmış araçlar alabilmeleri için 2007 yılında EREN SERVİS hizmetlerini kurduk.

Müşterilerimize alacakları ve satcakları araçlarda karşılaşabilecekleri sorunlarda danışmanlık ve ekspertiz desteğimizle galericilik adını temize çıkardık. İnsanların kandırılmalarını kesinlikle önledik. Bizden alacakları satacakları her araç için riski sıfırladık. Trafik takip servisimizle işler çok seri yürüyor. Ege bölgesinde 10.000 kişi üzerinde yapılan bir ankette Ege Bölgesi'nin EN İYİ GÜVENİLİR firması seçildik. İkinci el oto almak riske gelmez sloganıyla dürüstlük, güven, güler yüz ve kalıcı dostluklardan ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz."

www.erenotomotiv.com

İnter Global Cargo