Başarı Öyküleri...

Global Kargo Hızlı Koşuda

Yazdır
PDF

İNTER GLOBAL KARGO 18 acente ile  başladı. Kurumsal Kargo hizmeti veren tek şirket.

1995 yılında kuruldu.

INTER GLOBAL KARGO 2009 yılı itibariyle kurumsal müşterilerinden teslim aldığı gönderilerin %97 ‘sini kendi acente ağını kullanarak her ay 350.000 adrese ulaşmaktadır.

INTER GLOBAL KARGO, Karayolu taşımalarını ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenleyen, ulusal taşımada düzeni ve güvenliği sağlayan, 4925 sayılı yeni Karayolu Taşıma Kanununa uygun, M-2 ulusal kargo işletmeciliği Yetki belgesini Ulaştırma Bakanlığından öncelikli alan firmalar içerisindedir.

İNTER GLOBAL KARGO, Türk kargo sektörüne yön veren Türkiye Kargo İşletmecileri ve İşadamları derneği (KİAD) kurucu üyesidir.

İNTER GLOBAL KARGO, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunmuş olduğu hizmeti, ISO 9001:2000 Kalite belgesiyle tescil ettirmiştir.

INTER GLOBAL KARGO, müşterilerinin sürekli gelişen ihtiyaçlarına karşı, teknolojiden de yararlanarak güncel çözümler üretmeyi, beklentilerin ötesine geçerek sınırsız memnuniyet yaratmayı ana ilke edinmiştir.

INTER GLOBAL KARGO, bütün müşterilerinin kargolarına, ilk alım anından teslimat anına kadar geçen sürede maksimum dikkati gösterir. Bu süreç öncesi ve sonrasında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm bilgi ve belgeleri zamanında vermeyi vazgeçilmez önceliklerden sayar.

INTER GLOBAL KARGO, hizmet standartlarının sürekliliği için tüm yasal mevzuat ve kanunlara göre hareket eder.

Müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. INTER GLOBAL KARGO, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

INTER GLOBAL KARGO, İnsan kaynaklarının, eğitim ve iletişim ile tüm süreçlere aktif katılımını sağlar, müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. INTER GLOBAL KARGO, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.

 

www.interglobalkargo.com

 

İnter Global Cargo