Başarı Öyküleri...

Real Doğal Taş İhracata Koşuyor…

Yazdır
PDF

 

REAL DOĞAL TAŞ   İthal ettiği 17 Makinesi ile Yerli ve ithal  doğal taşları ekonomiye kazandırıyor.

8 Yıl önce büyük tutku ile doğal taş işine başlayan Real Doğal Taş Şti. Genel Md. Ömer Kaya ile doğal taşları, şifasını konuştuk.

İmalat, ithalat,ihracat ve toptan perakende satiş mağazaları ile oldukça faal bir konumda olan Real Doğal Taş Şirketi Türkiyenin en önemli firmalarından biri konumunda. Biz bu çalışmayı doğal taş yönüyle nedir? neye yarar? tarihini Ömer Kaya'dan dinledik.
 
“Bizden çok önce... Taş, kum, toprak, ağaç, çiçek, yaprak vardı... Sonra biz geldik,  insanlar. İşte bu akıllı yaratık  doğayı tanımayı öğrendikçe doğal taşları ve onun verdiği sağlıklı gizemi, huzuru  da keşfetti.

Tabiattan, Doğadan, yüzde yüz Natürel; Taş, Kum, Toprak, Ağaç ve yüzyılların birikimi fosillerden oluşan doğal taşları kullanmayı Doğal, Şifalı Taşlarla birlikte stressiz, sıkıntısız, sağlıklı ve mutlu olmayı öğrendi...

Yeryüzünde gözünüzün gördüğü her şey bir sebeple yaratılmıştır. Taşlar da bu halkanın en önemli parçalarından biridir. Milyarlarca yılda magmanın çekirdeğinden hareket halindeki lav seli olarak yukarıya çıkmış, çatlaklarda toplanmış. Gördüğü basınç ve içinde bulunan mineraller sayesinde  enerji kazanmış. İşte bu enerji terapisinin insan tenine değmesi ile titreşim yaparak etkisini gösteriyor.  

DOĞALTAŞIN GÜCÜ BİLİNİYORMUYDU?
Doğal taşların şifa enerjileri hakkında bilgiler, Mısır tabletlerinden elde edilen verilere göre, yaklaşık olarak 200 bin yıl öncesine hatta daha da önceye kadar gidiyor. Sağlıkta mucizeler yaratıyor. Hastalıkta umut oluyor. Bu dediklerimiz bilimsel değil tabi. Hastalıklarda  tedavi önceliği, daima modern tıbbın olmalıdır. Ek olaradak altarnatif destek olrak doğal taşları kullanabilirsiniz.

 

Günümüzde Doğal TAŞLARI HANGİ ŞEKİLLERDE bulabiliriz sorunuzu 3 halde diye yanıtlayacağım.

     1. Ham halde
     2. Tamburlanmış olarak (deniz kenarındaki çakıl taşları gibi)
     3. İşlenmiş şekilde (kolye, bilezik, bileklik,halhal,vs.) olarak satın alabiliriz.

BİZİM ÖNERİMİZ…
Doğal taşı severek almalısınız. Tavsiyeyle taş alınmaz.  Neye ihtiyacınız varsa onu almalısınız.
Ellenmiş, dokunulmuş, kullanılmış taşların arındırılmadan kullanılması tavsiye edilmiyor.

Ayrıca Vücudun enerji alış- veriş noktalarına ÇAKRA deniyor. Vücudumuzda 7 tane çakra var. Şifa için alınan taşların ilgili olduğu Çakralarda kullanılması gerekiyor.
Örneğin;  Kuars kristallerinin taşlar arasında özel bir yeri olup, insan hayatı üzerinde büyük etkileri vardır. En sade ifadeyle enerji yönlendiricidir. Enerji tanzimi, tansiyon tanzimi, radyasyondan korunma, çakra açılmasında, şifacılıkta vb. kullanılır. Bilinçli kullanılması tavsiyemizdir.
 
 
 Kristal yapılı taşların natürel halleri insanlara daha fazla şifa  sunuyor. Elemental zekâya sahip kristaller kullanılarak insanlara, hayvanlara ve bitkilere şifa verebilir. Enerji merkezlerinizi temizleyip dengeleyebilir. Enerjinizi artırabilir. Kendilerine yüklenen herhangi bir gücü büyütme, depolama, odaklama ve aktarma konusunda gizemli yeteneğİ olan bu müthiş mineraller insanları, negatif titreşimlerden korur. Belleğinizi güçlendirmeye, bilinç düzeyinizi yükseltmeye, zihinsel ve ruhsal yönden gelişmenize yardımcı olabilirler.

SONUÇ

Evinize, İşyerinize, masanıza koyabileceğiniz büyük Doğal Taşlar en bol çeşidiyle İzmir’deki REAL mağazalarımızda  antikacıları ve en kolay mutlu olma sanatını  bilenleri bekliyor. Yeni bir takı sizi mutlu ediyorsa, dostlarınızın beğenisi çevrede yankılanmaya başladıysa, birkaç parçayla sizi mutlu eden sonuçlara ulaşıyorsanız pozitif terapi başlamış demektir. Biz el sanatı hobinizi geliştiriyor, destekliyoruz. En güzel, pırıl pırıl renkli, asla solmayan kaliteyi en hesaplı fiyatlarla sizlere sunuyoruz.”

Ömer Kaya sözlerini ve coşkulu anlatımını şu sözlerle tamamladı.

“Eşinize, Çocuklarınıza, Sevdiklerinize,  Doğal Taşlardan Takı, yüzük, bilezik, boncuklar hediye edin. O muhteşem, solmayan renkler, verende de alanda da pozitif düşünmeyi yayacaktır. Taşların şifa etkilerinden daha iyi yararlanmak için, hastalıktan önce yapılan aşı gibi kullanılmalıdır.
Biz Taşlarla  stressiz, sıkıntısız, sağlıklı ve mutlu olmanızı istiyoruz...
Taşlarınızı sevin, onlarla konuşun, onlar sizi anlayacak, siz de rahatlayacaksınız. Bu rahatlamadan mutlu birey, mutlu bireylerden mutlu aile, mutlu ailelerden mutlu çevre, mutlu çevreden de mutlu ülke olamazımı? Ne dersiniz?”

 

www.realdoğaltaş.com

İnter Global Cargo