Başarı Öyküleri...

Akdemir İzmir Enerjisi

Yazdır
PDF

AKDEMİR Plaza Otomotiv, Dayanıklı Tüketim, Gıda, Motor, Apex Shop, Sigorta Hizmetleriyle İzmir'de Öncü.

Günümüz dünyasının yoğun iş temposu, ihtiyaçlarımızı karşılamamız için pek geniş zaman bırakmıyor.

Bu nedenle özellikle son yıllarda aradığımız birçok ürünü aynı noktadan tedarik edebileceğimiz alışveriş mağazalarındaki artış dikkat çekici boyutlarda.

Peki ya aynı notadan mobilya, beyaz eşya, motosiklet hatta otomobil alabileceğiniz bir alışveriş merkezi olsaydı? Hem de İzmir’in doyumsuz manzarası altında…

1958’li yıllardan bugünlere taşıdığı ticari tecrübesini TOYOTA markası ile birleştiren AKDEMİR GRUBU, uzun yıllardır müşterilerinin  ihtiyaçlarını karşılayabileceği AKDEMİR PLAZA’ da hizmet veriyor.

Sedat AKDEMİR ‘’ Plazamızı gıdadan mobilyaya, beyaz eşyadan otomobile, Yamaha motor, hatta sigortaya kadar  pek çok ürün platformunu içeren bir konsept yarattık’’ diyor.

Akdemir Plaza’nın temel direği olan Toyota için ise ‘’ Çizgisi ve kalitesiyle benim otomotiv sektörüne ilgi duymamı sağlayan marka TOYOTA idi. Sabancı ailesini arkasına alması ve Türkiye’de üretilmesi de onu diğer markalara tercih etmemizi sağladı’’ dedi.

Son olarak Akdemir Plaza’daki hizmet anlayışını yine Sedat Bey’den dinleyelim; ‘’Müşteri her zaman haklıdır, hatası olsa bile… Çünkü onu o hataya sevk eden ya ürün, ya da kötü hizmettir. Polemiğe hiç gerek yok. Burada müşterilerimizi dinleyen, onlara özel çözüm üreten bir ekiple çalışıyoruz. Hizmet sektörü demek yalnızca satış demek değil. Sorunlara çözüm üretmek demek, satış sonrası ilgi demektir."

 

www.akdemir.com

İnter Global Cargo