Yayınımızın ardından düşünceleriniz

Sevgili Hasan Yıldız,

Ya da Hasan Abi diyeceğim ama tanışalı daha 2 ay bile olmadı. Ne düşünürsün bilmem. Ben hayatta senin kadar sabırsız inançlı, ihtiraslı, istekli bir insan daha görmedim desem yalan olmaz. Daha dumanı tüterken getirdiğin “Sektörün Öncüleri”nin ilk sayısını ilk tutan ve okuyan olmanın gerçek gururunu yaşıyorum. Elinize sağlık. Şehrimizin ihtiyacı, bölgemizin kaplanlarını, yaşam öykülerini, tecrübelerini paylaşmayı arzu ettiğin bu çalışma, dilerim gönlüne göre olur.

Herkese fayda getirecektir. Uzun ömürlü ve bereketli olmasını diler, sevgi ve saygılarımı iletirim.

 
Adnan YELKENCİOĞLI / AKDEMİR GRUBU 08/06/2010

 
Gördüğüm katoloğ, Hasan Beyin yapmış olduğu… Daha ne olması lazım ki ?  
Bülent Ocak / Genç Ocak Mobilya 08/06/2010

 

Sayın Hasan Yıldız

Bey Abimiz yapmış olduğunuz çalışmayı çok beğendim. Sizi ve ekibinizi kutlarım.Başarılar dilerim.

 
Yaşar Delibaşoğlu / Erciyes Mermer 09/06/2010

 

Sayın Hasan YILDIZ

Sektörün Öncüleri Sayın Hasan Bey;   İlik sayı dergiye baktım inceledim. Ve dergi olarak sayı olarak harbiden çok güzel olmuş. Bu arada arkadaşlarımın dergide yer alması çok güzel. Baktığın zaman çok güzel bir şey ortaya çıkmış. Teşekkür ederim. Saygılarımla.

 
Murat Şenol / Palet Market Ltd.Şti. 09/06/2010

 

Sayın Hasan Yıldız;

Sektörün üncüleri olarak yapmış  olduğunuz çalışmalarınızın ilk ürünü olan derginizi inceledim. Çok Değerli bir çalışma olmuş. Ben firmam olarak ilk sayıda bulunmaktan onur duyuyorum. Bundan sonraki bu tür güzel çalışmalarınızın, daha güzel ve daha başarılı olacağından eminim.

Teşekkür ediyor sizi ve çok kararlı bulduğum ekibinizi canı gönülden kutluyorum. Başarılar Diliyorum.

 
Osman YALAVAÇ  

 

Tanıştığımız günden beri Hasan Abi olarak hitap ettim. Çünkü o kadar samimiyet vardı sizde. Aslında tanışmamız çok yoğun bir zamana gelmişti. Sizi baya bir beklettim. İşlerin bitmeyeceği belli olunca adamı fazla bekletmeyelim mantığı ile başladığımız görüşmeden katılalım kararı çıktı. Aslında ne içten evet dedim? Onlarca arayan soran reklam yapalım, tanıtım yapalım diyen kişileri ret ederken, bu adam güzel bir şeyler yapacak dedim. Haksız da çıkmadım.

Bu güzel çalışma için Hasan Abicime teşekkür ederim.

 
Murat Yeşiltay / YEŞİLTAYLAR LTD. ŞTİ. 09/06/2010

 
Sektörün Öncüleri dergisini gerçekten beğendim. Farklı bir bakış açısıyla değişik başarı öykülerini okuyup, görmek başka bir tat, Tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.  
Hasan Küçükkurt / BORTAR  

 

Dergiyi gördüm Hasan bey

Çok beğendim. Çok iyi. Her zaman devamını dilerim. Sizin daha iyi işler yapacağınızdan eminim. Daima yanınızdayım. Sizlere başarılar dilerim.

 
Hacı Memin Gültekin / EMM YEMEK FAB. 09/06/2010

 

Sektörün Öncüleri dergisini gördüm. Çok beğendim. İçinde olmaktan gurur duydum. Ben bu ekibin Hasan Yıldız yönetiminde bu işi başaracağını biliyordum. Onun için de bu dergiye ilk katılan firma olmamdan dolayı kendimi kutladım.

Şimdi Hasan Yıldız ve Ekibinin bu anlayışı yaygınlaştırmasını, Türkiye’ye yaymasını bekliyorum. Ben her zaman yanınızdayım. Sizi tebrik ediyorum.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

 
Recep İBRİM / İbrim Nakliyat 09/06/2010

 

SEKTÖRÜN ÖNCÜLERİ DERGİSİ 1. SAYISINI İNCELEDİM. DERGİNİN NASKI, DİZGİ, ŞEKİL İTİBARIYLE GÖZ DOLDURDUĞU GİBİ İÇERİK OLARAK EMEK VE ZEKA BİRLİKTELİĞİ İLE BAŞARIYI YAKALAMIŞ.

ÜRETİM SEVDALISI İŞ ADAMLARIMAZI BULUP ORTAYA ÇIKARMIŞ VE BAŞARILARININ SIRLARINI PAYLAŞMAK İÇİN RÖPORTAJLAR YAPILMIŞ.

YAYIN HAYATININ BAŞINDA CİDDİ BİR EKSİĞİ TAMAMLAYACAĞINA İNANDIĞIM BU YAYIN ORGANINA BAŞARILAR DİLERKEN, ÜRETİM SEVDALISI İNSANLARIMIZI DA BİR ARAYA GETİRDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

 
TACETTİN BAYIR / AS-EL AŞ. Yön. Kur. Bşk / USİAD İZMİR TEMSİLCİSİ  

 

Hasan Yıldız Abinin hazırladığı Bu güzel Derginin emeği geçenlerine teşekkür ederim. Böyle dergilerin okuyucuya ulaşmasında fayda ve tecrübe kazanılmasında fayda olduğunu düşünüyorum.

Teşekkürler.

 
Yusuf EREN / Eren Otomotiv  

 

Sayın Sektörün Öncüleri Dergisi Adına Hasan Yıldız bey,

İsminiz gibi yıldız ayarında bir dergi tasarlamışsınız.

Benim işim tasarım olmasına rağmen öncelikle ÖZEL FİRMALARI KURAN ÖZEL İNSANLARI bir araya getirmek te HARİKA BİR TASARIM olmuş.

İnanın biribirine yararı olacak, faydalı, paylaşımcı, her bir kesimden ders çıkarılacak ve ÖRNEK alınacak bir çalışma için size TEŞEKKÜR EDİYOR ve çalışmanızda üstün başarılar diliyorum.

 
MİMAR NUR OKTAR 10/06/2010

 
Dergi bize anlatıldığı gibi çok şık ve okunması zevkli olmuş. Tabi içeriği de unutmamak gerek. İçeriğinde birçok girişimciye çok faydalı olacağını düşünüyorum.  
Ali Dayıoğlu / Doğa Ferforje  

 

Sektörün Öncüleri adlı kitapçığı inceleme fırsatı buldum. Öncelikle hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bizim Sektörün Öncülerinden öğreneceğimiz ve bunları da kendi iş hayatına uygulayacağımız çok önemli konular var.

Bizler Sektörün Öncülerinin deneyimlerinden yararlanarak daha az hatayla işlerimizi yapıp birer öncü olarak gelecek nesillere deneyimlerimizi anlatmamıza bir vesile olacaktır.

Hasan Yıldız Beye teşekkür ediyorum. Bizlerin eksiklikleriniöncülerin deneyimleri ile giderdiği ve bizlere bu önemli kitapçığı hazırladığı için teşekkürler Hasan Bey.

 
Mustafa TEKİN / AYVALIK İlçe Turizm Müdürü 18/06/2010

 
Sayın Dostum Hasan Yıldız Beyin beni ziyaretinde vermiş olduğu Sektörün Öncüleri dergisini hayranlıkla okudum. Çok etkilendim. Kendisine teşekkürlerimi sunar Başarılar dilerim.
Remzi Doğan / Altınbaşak Un Fab. 13/06/2010

 

Merhaba ;

Sektörün Öncüleri Yayın hayatınızda başarılar diliyorum. Yayıncılık bir renk armonisidir. Sizlerin bu armoni içersinde çok güzel renkler sunacağınıza eminim.

Sevgili Hasan Yıldız Yolun daima açık olsun, Tüm yayın ekibini kutluyorum. Ellerinize sağlık.

Lezzetli bir yayın olmuş. Elime her aldığımda ayni tadı alacağımdan adım gibi eminim.

Sevgiler, Saygılar…

 
METİN DEMİR 05/07/2010

İnter Global Cargo